‪09-7713388‬

מונית 5 מקומות ברעננה

תוכן עניינים

Facebook
WhatsApp

הזמנת מונית 5 מקומות ברעננה

מונית 5 מקומות היא מונית מדגם "וואן" או "מיניוואן" המעניק אפשרות לקבוצת נוסעים של יותר מ-4 לנסוע ביחד ואולי לחלק את התשלום עבור הנסיעה בין כל האנשים.

מונית 5 מקומות היא פתרון תחבורה אמיתי עבור אנשים שנוסעים לנתב"ג או לנסיעה בינעירונית רחוקה מפני שכל נוסע יכול לשבת בכיסא "קפטן" בנוחות מקסימלית מבלי לדאוג שיהיה מספיק מקום לרגליים או למזוודות.

הזמנת מונית וואן תסיע אתכם לכל יעד שתבחרו

אם אתם חבר'ה שרוצים לחגוג יום הולדת לחבר או אתן מתכננות מסיבת רווקות לחברה הכי טובה שלכם, אתם תצטרכו להזמין מונית גדולה, כי רק כך כולם יוכלו לנסוע ביחד מבלי לפצל את הנסיעה ל-2 מוניות.

יוצאים לשתות ביום שישי?

לוקחים מונית ל-5 נוסעים! הנהג שלנו ייקח אתכם לבלות בסופ"ש בתל אביב, יפו, ירושלים, חיפה, אילת, וכל יעד שתבחרו עם רכב מפואר הכולל מיניבר ומערכת קריוקי משוכללת.

מונית ל-5 אנשים חוסכת לכם כסף

מונית של 5 אנשים מתאימה גם לצרכנים חסכנים המעוניינים להוריד את עלויות הנסיעה לנתב"ג מרעננה או לכל יעד בישראל. אם אתם צריכים להגיע לנתב"ג יכול להיות שתוכלו לחסוך בגדול בעלויות הנסיעה שלכם. אתם שואלים איך. . אם אתם מכירים אנשים שמתכננים לטוס בדיוק באותו יום אתם יכולים להציע להם לחלוק במחיר של מונית וואן המתאימה ל-5 נוסעים. הזמנת מונית שיתופית מאפשרת את חלוקת מחיר ההסעה בין הנוסעים ומאפשרת את הוזלת עלויות.

ביצוע נסיעות מיוחדות לנתב"ג

לחלק מכם המתכננים להגיע בקרוב לנתב"ג מרעננה או מכל מקום אחר בישראל יש צרכים מיוחדים, כלומר, אולי אתם עושים רילוקיישן לחו"ל ואתם צריכים מונית ענקית מדגם וואן כדי להכניס איזה 10 מזוודות ענקיות לתא המטען, או שאתם נוסעים לטיול סקי ואתם צריכים הרבה מקום פנוי למגלשיים ולציוד סקי נוסף שאינו נכנס למונית רגילה.

יתרונות נוספים בשימוש במונית 5 מקומות:

  • כשנוסעים עם מונית 5 מקומות אין צורך לחפש חניה
  • אפשר לשתות אלכוהול ולתת לנהג לדאוג לדרך
  • דלק? אם תזמינו מונית לא תצטרכו לעצור בתחנת דלק
  • תעמיסו! כמה מזוודות יש לכם? למונית וואן תוכלו להכניס מספר מזוודות כפול ממונית רגילה

להזמנת מונית 5 מקומות התקשרו אלינו עכשיו בלחיצה על מספר הטלפון המופיע באתר.

נסיעה טובה!

שירותים קשורים: מונית של 6 נוסעים

עד 30% אחוז הנחה על מוניות בינעירוניות