‪09-7713388‬

מונית נגישה לנכים וקשישים בחולון

תוכן עניינים

Facebook
WhatsApp

הזמנת מונית נגישה לנכים בחולון

מונית נגישה היא חלק מרכזי עבור נוסעים המשתמשים בתחבורה הציבורית מידי יום בעיר חולון. למרות שבשנים האחרונות תחום התחבורה הציבורית הנגישה בחולון הפך להרבה יותר חשוב, הוא עדיין נחשב תחום לא מפותח מספיק בטח לא כמו שנכים רבים היו רוצים שיהיה.

כדי שתחום התחבורה הנגישה של חולון יהיה מפותח יותר יש צורך בהתערבות של גורמים רבים ביניהם משרדי ממשלה, עיריית חולון, וכן, עמותות וגופים המעוניינים לעזור ולקדם נכים בעיר חולון ובישראל בכלל.

מונית עם מעלון לאנשים עם מוגבלות בחולון

עבור חלק גדול מקהילת הנכים והקשישים בחולון נהיגה ברכבם הפרטי יכולה להיות מסכנת חיים עבור עצמם ועבור משתמשי הדרך האחרים. כלומר, מוניות נגישות הם מתנה עבור אנשים עם מוגבלות שחייבים להשתמש במונית לנכים כדי להגיע מביתם בחולון לכל מקום מרוחק או כדי להגיע לבדיקות רפואיות, בית-חולים, קופת-חולים, אירועים משפחתיים, ועוד. .

בתחנת מוניות המרכז תוכלו ליהנות מצי מוניות נגישות

מנהלי תחנת מוניות המרכז מתייחסים למוניות הנגישות כערך עליון וזה אומר שבעלי התחנה תומכים בהנגשת התחבורה הציבורית כדי שכל אדם עם מוגבלות יוכל להגיע לכל מקום בישראל.

בחולון ניתן למצוא גם תחבורה ציבורית נגישה כמו אוטובוס או רכבת אך קיימים חסרונות רבים כמו הקושי להגיע לתחנת האוטובוס או לרכבת, ושעות הפעילות ויעדי הנסיעה עלולים לא להיות תואמים לצרכיהם של הנכים והקשישים.

מוניות נגישות הם אופציה מצוינת עבור נכים וקשישים רבים מפני שיש גמישות גדולה מבחינת לוח הזמנים ויעדי הנסיעה. דבר נוסף חשוב לא פחות הוא שבתחנת המוניות המרכז נהג המונית עוזר לנוסעים להיכנס ולצאת מהמונית.

התקשרו עכשיו כדי להזמין מונית נגישה 24 שעות ביממה.

עד 30% אחוז הנחה על מוניות בינעירוניות