‪09-7713388‬

מונית נגישה לנכים וקשישים בבת ים

תוכן עניינים

Facebook
WhatsApp

הזמנת מונית נגישה לנכים עם מוגבלות בבת ים

מוניות המרכז מעניקים לתושבי בת ים שירות מוניות חדש – מוניות נגישות עם מעלון חשמלי המיועד לאנשים עם מוגבלות המתניידים עם כיסא גלגלים.
הרימו את השפורפרת וחייגו עכשיו כדי להזמין מונית לנכים וקשישים. תחנת מוניות המרכז מאפשרת הזמנת מוניות נגישות בערים באזור השרון וגוש דן ובקיץ האחרון הוא הגיע גם לעיר בת ים.

נכים מזמינים מונית נגישה עם רמפה חשמלית

בתחנת מוניות המרכז מקפידים על מוניות מדגמים חדישים המאובזרים בכל הציוד הנגיש לו זקוקים אנשים המתניידים עם כיסא גלגלים. כמו כן, כל נהגי התחנה נותנים יחס וליווי אישי לנוסעים עם מוגבלות וקשישים והם ישמחו לסייע לכם בכל שאלה או בקשה. המטרה היא להפוך את חווית הנסיעה שלכם לכמה שיותר נוחה ובטוחה.

נוסעים עם מוגבלות בעיר בת ים שמחו לשמוע על צי המוניות הנגישות של תחנת מוניות המרכז מכיוון שמבחינתם זה אומר יכולת לצאת מהבית לבד לסידורים, וכן לנהל חיי חברה ומשפחה ככל אדם. חברת מוניות המרכז ממשיכים להרחיב את שירותי המוניות הנגישות לעוד ועוד ערים במטרה לעזור לכמה שיותר אנשים עם מוגבלות בניידות.

תחנת מוניות המרכז בעלת מוניטין של שנים רבות והיא חברה בעלת ניסיון רב בתחום התחבורה הנגישה. כמו כן, החברה עובדת בשיתוף פעולה עם מקומות עבודה, משרדים ממשלתיים, חברות הייטק ועוד. . .

הזמנת מונית נגישה מסוג מרצדס V קלאס

נכים המחפשים מקסימום נוחות ובטיחות יכולים להזמין מונית מרצדס V קלאס – מדובר ברכב יוקרתי גדול ומרווח במיוחד עם מקום לכיסא גלגלים ולנוסעים נוספים וכן הרבה מקום למזוודות במידה ואתם נוסעים לנתב"ג

אם אתם תושבי בת ים הרימו את השפורפת עכשיו והזמינו מונית נגישה מתחנת מוניות המרכז 24 שעות במחירים אטרקטיביים!

עד 30% אחוז הנחה על מוניות בינעירוניות