‪09-7713388‬

מונית נגישה לנכים בתל אביב-יפו

תוכן עניינים

Facebook
WhatsApp

מוניות לנכים בכסא גלגלים בתל אביב-יפו

תחנת מוניות "המרכז" מעניקה לתושבי תל אביב-יפו המוגבלים בניידות שירותי מוניות גדולות מדגם מיניוואן או מיניבוס המאבוזרות במעלון חשמלי. מוניות אלה נקראות גם "מוניות נגישות" והן מעניקות אפשרות לאנשים נכים וקשישים את היכולת להתנייד ממקום למקום בקלות ובנוחות.

לדוגמא: אדם נכה שגר בתל אביב-יפו המתנייד באמצעות כיסא גלגלים וצריך להגיע מביתו לבדיקה רפואית אבל אינו יכול להשתמש במונית רגילה או בתחבורה ציבורית כמו אוטובוס יצטרך להזמין מונית נגישה. המוניות הנגישות מעניקות לקשישים ונכים פתרון לבעיות התחבורה שלהם ובעצם נותנות להם את האפשרות לנסוע בבטיחות ובנוחות.

תחנת מוניות נגישות לתושבי תל אביב-יפו

אנשים שאינם נכים אינם יודעים או מכירים את הקושי הגדול שיש לכל אדם נכה או קשיש לצאת מביתו ולהגיע למקומות רחוקים. כדאי להוסיף שנכים רבים אינם יכולים להכנס ולצאת לבד ממכונית רגילה. לכן, כאשר נכים או קשישים רוצים לצאת לבלות או חייבים להגיע לבדיקה רפואית עליהם להשתמש ברכב מיוחד המאובזר במעלון חשמלי או רמפה המאפשרים להם להכנס עם כיסא הגלגלים לרכב ללא מאמץ.

תחנת מוניות "המרכז" מתמחה בשירותי מוניות והסעות לקשישים ומוגבלים בניידות. בנוסף, נהגי המוניות של התחנה ידידותיים ונותנים ליווי אישי לכל נוסע ביציאה מהבית, ואם צריך למשך כל היום עד החזרה לבית.

נסיעה במונית לבית חולים / בדיקה רפואית

תושבי תל אביב-יפו יכולים להזמין מונית לנכים כדי להגיע לבית חולים ובדיקות רפואיות בכל חלקי הארץ. מונית נגישה היא אפשרות התחבורה הקלה והנוחה ביותר למוגבלים בניידות המשתמשים בכיסא גלגלים. שירותי מוניות נגישות מאפשרים לאדם בכיסא גלגלים להגיע לכל מקום בשיא הבטיחות.

תחנת מוניות "המרכז" מאפשרת הזמנת מוניות נגישות בערים נוספות:

מוניות נגישות לנכים בהוד-השרון

מוניות נגישות לנכים בכפר-סבא

מוניות נגישות לנכים בהרצליה

עד 30% אחוז הנחה על מוניות בינעירוניות