‪09-7713388‬

מונית נגישה בהוד השרון

מאז הקמת החברה שלנו לפני יותר מעשור, אנו מבצעים נסיעות רבות במונית נגישה עבור ארגונים ואנשים פרטיים בהוד השרון.

תוכן עניינים

Facebook
WhatsApp

מוניות נגישות לכיסא גלגלים בהוד השרון

בכל שנה אנו מסייעים ללקוחות רבים להגיע מהוד השרון לכל יעד בישראל. אנו שואפים להרחיב את שירות המוניות הנגישות שלנו כדי לתמוך בכל אדם עם מוגבלות. 

לכל הרכבים שלנו רמפה אחורית או מעלית הידראולית. סוג התחבורה המדויק המתאים לכם תלוי ביעד הנסיעה שלכם שכן הרכבים הנגישים שונים זה מזה.

זמינות מוניות נגישות

אנו ממליצים לכל הנוסעים שלנו לא להמתין לרגע האחרון. תחבורה נגישה כדאי מאוד להזמין לפני מועד הנסיעה – לפחות כמה ימים מראש. מוניות נגישות לכיסא גלגלים בהוד השרון אינן זמינות באותן כמויות כמו מוניות ספיישל המסתובבות בעיר. הזמנת מונית נגישה מראש תמנע זמני המתנה ארוכים ועוגמת נפש במידה ולא תצליחו להשיג מונית כלל.

אין מונית נגישה אחת שמתאימה לכולם

לעתים קרובות אנו נשאלים מדוע אנו זקוקים לפרטים ספציפיים מסוימים כדי לארגן נסיעה מוצלחת. מידע כמו: מהן המידות של כיסא הגלגלים או הקלנועית שלכם? מהו המשקל המשולב של הכסא כשהמשתמש יושב? במידה ואתם נוסעים לנתב"ג כמה מזוודות אתם מביאים? ועוד.

לא לכל הלקוחות יש צרכים זהים, וגם לא ציוד זהה. גם הרכבים הנגישים לא תמיד זהים אחד לשני. לחלק מהמוניות יש רמפה אחורית, ולאחרות יש מעלית הידראולית, ומוניות אחרות מגיעות עם כניסה צדדית. כמו כן, רוחב הרמפה שונה מרכב לרכב. בחלק מהמיניוואנים אנו יכולים לשנות את כמות המושבים כך שיאפשרו מספר נוסעים בנוסף לנכה שיושב בכיסא גלגלים על ידי הסרת מושבים, ברכבים אחרים אין את האפשרות הזאת.

לכן, לפני הגעת המונית הנגישה, נבדוק עם הנהג את כל המידות הנדרשות על מנת לוודא שכיסא הגלגלים והמטען מתאימים לרכב. במידה והרכב אינו מתאים עלינו לארגן מונית גדולה יותר.

הזמנת מונית נגישה לנתב"ג ללא לחץ

אתם יכולים להרגיש בטוחים עם שירות המוניות הנגישות לנתב"ג. אין כמו מונית פרטית נגישה כדי להתחיל את הטיול. הנהג שלנו פוגש אתכם ממש בפתח ביתכם, כדי לעזור לכם להיכנס לרכב בקלות. לאחר מכן הנהג יסייע לכם עם הכנסת המזוודות לתא המטען.

אנו ממליצים בחום להזמין מונית נגישה לנתב"ג מראש הרבה לפני מועד נסיעתכם. אם אתם מטיילים לבד או עם נוסעים נוספים, אנו נארגן עבורכם רכב מותאם לפי הצרכים שלכם. אם יש לכם מטען רב, אנו נארגן רכב גדול יותר במידת הצורך.

מונית נגישה מנתב"ג

בעת הזמנת מונית נגישה מנתב"ג, אנו נבקש את מספר הטיסה וזמן ההגעה המתוכנן. הנהגים שלנו יעקבו אחר הטיסה שלכם כדי לבדוק אם יש עיכובים, על מנת שיוכלו להתאים את זמן ההגעה שלהם במידת הצורך.

איזה מידע אנחנו צריכים?

הסדרת מונית נגישה מנתב"ג לוקחת זמן מה שכן אנחנו צריכים לבדוק את זמינות המוניות שלנו ואת סוג המונית הזמין. אם הכל מתאים על פי הדרישות שלכם.

עד 30% אחוז הנחה על הסעות בינעירוניות

כדי לבלות עם נכה צריך לטוס לחו"ל?

בישראל אטרקציות פופולריות המושכות מאות אלפי מבקרים בשנה. אך ייתכן שהאטרקציות המבוקשות ביותר על משפחות בישראל אינן נגישות ומתאימות לאנשים עם מוגבלות בניידות? או לנכים בכיסא גלגלים?

הזמנת מונית גדולה בהרצליה עם נהג פרטי

הזמנת מונית גדולה בהרצליה – תחנת מוניות עם יותר מ-10 שנות ניסיון, הזמינו עכשיו מונית גדולה עם 6-7-8-9-10 מושבים לקבוצות או משפחות גדולות וקבלו 20% הנחה על נסיעות לשדה התעופה בן גוריון ועל איסוף מיד לאחר הנחיתה בנתב"ג

הזמנת מונית נגישה בכפר סבא

לא מעט אנשים בעלי מוגבלויות מוצאים את עצמם חסרי אונים בהתמצאות והתניידות ברחבי העיר כפר סבא. למרות היותה עיר ירוקה ומזמינה, מערך התחבורה הציבורית בכפר סבא מלאת עיכובים ותחנת הרכבת בימים אלו עוברים שיפוצים- דברים שהופכים את ההתמצאות בעיר עבור כל אדם למאתגרת. לכן, רבים מבעלי מוגבלויות תושבי העיר מעדיפים להזמין מונית נגישה.

הזמנת מונית נגישה ברמת גן

למצוא תחבורה נגישה ברמת גן קשה יותר ממה שאתם חושבים. אמנם, בכל הנוגע לתחבורה נגישה העיר רמת גן מציעה כמות נדיבה של נותני שירות אך הביקוש למונית או הסעה המתאימה לכיסא גלגלים גבוהה ולכן הזמינות נמוכה.

הזמנת מונית נגישה בהרצליה

רבים מבעלי המוגבלויות בארץ בכל הגילאים חווים קושי יום-יומי בהתניידות ממקום למקום. כיום, התחבורה הציבורית בישראל כמעט ולא מנגישה את רכביה לבעלי מוגבלויות ונותרת מבישה, איטית ומסורבלת. כתוצאה מכך, יותר ויותר אנשים מעדיפים להזמין מונית נגישה למגוון יעדים, ואף בוחרים להפוך זאת לסידור קבוע.