‪09-7713388‬

מוניות נגישות לנכים

תוכן עניינים

הזמנת מונית נגישה לנכים, קשישים, ובעלי מוגבלויות

מוניות נגישות לנכים עם מעלון לכיסא גלגלים – חברת מוניות המרכז השקיעו לאחרונה בצי הרכבים של החברה כאשר רכשו מוניות נגישות עם מעלון לנכים. בין דגמי הרכבים הנגישים תוכלו למצוא מוניות מרצדס גדולות ומיניבוסים חדשים עם 5 מושבים ועד 25 מושבים. בכל הרכבים מותקן מעלון לכיסא גלגלים המאפשר הסעת נכים בכיסא גלגלים.

רכב נגיש לכיסא גלגלים זמין בהזמנה מראש.

על מנת שהרכבים החדשים יוכלו להכיל את כסאות הגלגלים, הוסרו מכל רכב מספר מושבים. המקום הפנוי יספק מקום לכיסא גלגלים 1 או 2 תלוי בגודל הרכב ובנוסף מספר נוסעים. כלי רכב מיוחדים אלה מציעים מושבים נוחים במיוחד, מיזוג אוויר, ציוד אודיו, ונקודות טעינה מסוג USB.

בחלק האחורי של המונית הנגישה מותקן מעלון חדש לכיסא גלגלים המבטיח עלייה בטוחה וחלקה לרכב. הנהגים המקצועיים שלנו יפעילו את המעלון ויוודאו שכיסא הגלגלים מאובטח ומחובר לנקודות עיגון לכיסא גלגלים לפני שהרכב יוצא לדרך.

הזמנת מונית נגישה לנכים מכל חלקי הארץ

מוניות המרכז דואגים לנוחות שלכם

במוניות המרכז מציעים מגוון פתרונות הסעה במיוחד עבור תושבי רעננה הזקוקים להסעה נגישה עם מעלון מיוחד לכיסא גלגלים כך שיוכלו לנסוע בנוחות מקסימאלית, תוך הקפדה ודגש על בטיחות.

עם הניסיון הרב שצברנו במשך השנים למדנו לתת מענה לסוגי נכות שונים באמצעות התאמת הרכבים שברשותנו לכל נוסע.

אנחנו בחברת מוניות המרכז מאמינים שחשוב להכיר את לקוחותינו על מנת שנוכל להמשיך להתאים את ההסעה לצרכיהם הייחודיים של כל נוסע.

לאחר שיחת טלפון אנחנו מתאימים לכל הלקוחות את הרכב המתאים ביותר עבורם, הרכב שיעניק להם את חוויית הנסיעה הטובה ביותר.

יתרונות החברה

  • התמחות במוניות נגישות
  • מקצועיות ואחריות
  • אלפי לקוחות ממליצים
  • דגש על בטיחות הנוסעים
  • הקשבה ותשומת לב אישית

אודות מוניות המרכז לנכים

חברת מוניות המרכז פועלת שנים רבות, והיא אחת החברות הוותיקות ביותר כשמדובר במוניות נגישות למוגבלים בניידות. מאז פתיחת הסניף הראשון של החברה ברעננה, החברה ביצעה מספר רב של הסעות נכים לכל חלקי הארץ ובכך צברה לעצמה מוניטין רב בתחום בכל חלקי הארץ. 

אנו בעלי תודעה קהילתית ומתגאים בשירות המסור שאנו נותנים לכל קהל לקוחותינו. בעינינו, שמירה על לקוחות קבועים היא שמירה על המרכיב החשוב ביותר בעסק.

כל נהגי החברה עומדים בסטנדרטים גבוהים של מקצועיות בהתאם לצרכים הייחודיים של הלקוחות. כחברה מובילה בתחומה, מוניות המרכז מקפידים על בטיחות בכל נסיעה ועל שביעות רצון הלקוחות.

מטרת החברה הוא להעניק עצמאות וחופש תנועה לבעלי מוגבלויות ולאפשר להם להשתתף בפעילויות יום יומיות, אירועים וטיולים.

שירות ואיכות

לאורך מספר רב של שנות פעילות מצאנו פתרונות ומענה לבקשות של אלפי לקוחות מרוצים. שירות ההסעות של מוניות המרכז שיפרו את חייהם של אלפי נכים, והפכו אותם לאיכותיים ולנוחים יותר.
אנחנו שמים דגש על יחס אישי וליווי צמוד, אלו הם הערכים המנחים את כל צוות נהגי החברה, והם הסיבה שהלקוחות בוחרים בחברת מוניות המרכז שוב ושוב כבר שנים רבות.

מבצע מיוחד ! עד 30% אחוז הנחה על כל הנסיעות הבינעירוניות

כל סוגי השירותים: