‪09-7713388‬

מונית לנכים וקשישים בגבעתיים

תוכן עניינים

Facebook
WhatsApp

הזמינו מונית נגישה לנכים בגבעתיים

לתושבי גבעתיים המוגבלים בניידות יש הרבה סיבות להזמין מונית נגישה עם מעלון לכיסא גלגלים, אחת מהם היא הנוחות הרבה והיחס האישי שהנוסעים מקבלים מהצוות של תחנת המוניות ומנהג המונית. עם מונית נגישה אנשים עם מוגבלות יכולים להגיע מגבעתיים לבדיקה רפואית, בית-חולים, או לעבודה בקלות ובבטיחות.

איך מזמינים מונית נגישה בגבעתיים?

כדי להזמין מונית נגישה לנכים מגבעתיים הרימו את השפורפרת וחייגו למספר הטלפון של מוניות המרכז. מוקד ההזמנות שלנו פעיל 24 שעות מסביב לשעון והצוות המסור ישמח לתת לכם שירות ידידותי ומקצועי.

צוות תחנת המוניות עושה את כל המאמצים לתת לכם שירות ברמה של 5 כוכבים כדי שאתם תוכלו להתרווח במושב ולהשאיר את כל הדאגות בקשר לנהיגה ולדרך לנהגים המקצועיים שלנו.

הזמינו מוניות נגישות בגבעתיים בתיאום מראש

מוניות נגישות מיועדות לאנשים עם מוגבלות שאינם יכולים לנסוע בתחבורה ציבורית רגילה או במוניות ספיישל רגילות וזקוקים לאלטרנטיבה איכותית שתיתן להם מענה נוח ומהיר במחיר הוגן.

במידה ואתם מתכננים חופשה בחו"ל ואתם צריכים להגיע לנתב"ג מגבעתיים ביום של הטיסה תוכלו להזמין את אחד מנהגי המוניות שלנו שייקח אתכם עד טרמינל 3 או 1 על פי בחירתכם.

מונית נגישה היא אלטרנטיבה ראויה עבור אנשים עם מוגבלות

מענה מתקדם וידידותי לאנשים עם מוגבלות בכיסאות גלגלים – גם אנשים עם עיוורון או אנשים הסובלים ממחלות שקופות שלא יכולים להתנייד בתחבורה ציבורית רגילה, מוזמנים להתקשר למוניות המרכז כדי להזמין מונית עם מעלון חשמלי המתאים לכיסא גלגלים 24 שעות במחיר משתלם.

מוניות המרכז פועלים בשנים האחרונות למען זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות בגבעתיים, כי הגיע הזמן שגם הם יוכלו להזמין מוניות נגישות בקלות.

עד 30% אחוז הנחה על הסעות בינעירוניות