‪09-7713388‬

מוניות רעננה – מחירים וטיפים שימושיים למוניות ברעננה

מוניות ברעננה

תוכן עניינים

Facebook
WhatsApp

הזמנת מוניות ברעננה - מדריך

כל מי שמגיע לרעננה בפעם הראשונה יודע שההתמצאות בעיר ללא שימוש במוניות תהיה קשה ביותר. תוכלו להשתמש בתחבורה ציבורית אך השימוש במוניות הופך את החיים לקלים יותר.

למרבה המזל, תוכלו להזמין מונית ספיישל בשיחת טלפון לכל מקום בו אתם נמצאים.

אם אתם מחפשים דרך קלה, מרגיעה ובטוחה לחקור את העיר, אז להזמין מונית היא הדרך הנכונה עבורכם.

מחיר נסיעה ממוצע בעיר – בין 25 שקלים לנסיעה קצרה ועד 50 ש"ח לנסיעה מקצה לקצה בשעות העומס.
מחיר מונית לנסיעה מרעננה לנתב"ג – בין 170 ש"ח ל-220 ש"ח תלוי במספר הנוסעים, בעומס התנועה, אם יש לכם מספר נקודות עצירה המחיר יכול להיות יקר יותר.

למוניות ברעננה אין מחיר קבוע עבור נסיעות ברחבי העיר, במקום זאת, הן משתמשות במונה המבוסס על מרחק וזמן. המחיר הבסיסי לנסיעה במונית רעננה משתנה בהתאם לשעה ביום מכיוון שהמחיר לקילומטר יקר יותר בתעריף לילה. .

במידה ואתם מחפשים נהג מונית צמוד ליום שלם או למספר שעות תוכלו לקבל תעריף המתנה מיוחד מסדרן התחנה.

רעננה

איך להשיג מונית ברעננה?

בשל הביקוש הרב למוניות ברעננה קשה לעצור מונית סתם ככה ברחוב. מומלץ מאוד להזמין מונית מראש או להתקשר לתחנת מוניות באותו רגע שבו אתם צריכים לנסוע, אמנם בדרך הזאת תצטרכו להמתין למונית בין 5-15 דקות.

למרות שיש למעלה מ-5 תחנות מוניות רשמיות בכל רחבי העיר רעננה, תוכלו למצוא את המרכזיות שבהן מחוץ למרכזי הקניות המרכזיים (קניון רננים), וגם בנקודות ראשיות ברחבי העיר.

ראוי לציין שרבים מנהגי המוניות ברעננה מדברים אנגלית והם בדרך כלל יודעים את שמות הרחובות בעיר. במידה ואתם דוברי אנגלית לא תהייה לכם בעיה לתקשר איתם.

הזמינו את מונית ברעננה מראש

במידה ואתם מתכננים נסיעה חשובה הקפידו להזמין מונית מראש. כמו כן, מומלץ מאוד לשריין מונית לנתב"ג מראש לתאריך והשעה המבוקשת.

טיפים לנהגי מוניות ברעננה
לא חובה לתת טיפ לנהג המונית שלך ברעננה, אבל אם נהניתם מהנסיעה מתן תוספת של 5 או 10 שקלים יהיה טיפ מצוין.

עודף – הקפידו לשאת איתכם שטרות קטנים שכן לא תמיד נהגי מוניות נושאים איתם כסף מזומן רב. בגלל השימוש הנרחב באפליקציות, כרטיסי אשראי הפכו להיות אמצעי התשלום העיקרי ברעננה.

כיסא תינוק במוניות רעננה
מוניות רעננה מציעות נסיעה עם כיסא בטיחות לתינוק אך תצטרכו לציין זאת מראש בפני הסדרן.

מוניות נגישות לכיסא גלגלים ברעננה

מוניות רעננה המרכז מספקים שירותי הסעות במיניבוס מרווח לאנשים עם מוגבלויות. כל הרכבים מאובזרים ונגישים לכיסא גלגלים הודות לרמפה ומעלית לכיסא גלגלים. כדי להבטיח את בטיחותם של הנוסעים הנכים, הנהגים הוכשרו לסייע לאנשים עם מוגבלויות.

האם מוניות ברעננה מקבלות כרטיסי אשראי?
כן, לכל המוניות ברעננה יש את הציוד הדרוש כדי לקבל כרטיסי אשראי. עם זאת, ישנם מקרים שבהם ציוד הסליקה יכול להיות "לא תקין" ואז תצטרכו לשלם במזומן, מהסיבה הזאת הקפידו לשאול את הנהג לפני שאתם נכנסים למונית אם ניתן לשלם באשראי.

מוניות רעננה בתקופת הקורונה:

לאחר כל נסיעה, הנהגים שלנו מנקים היטב את משטחי הרכב ומאווררים את תא הנוסעים.

בעת ההזמנה תוכלו לבקש מהסדרן לשלוח מונית עם מחיצה המפרידה בין הנוסעים לנהג.

חומר חיטוי בכל מכונית: אנו מספקים חומרי חיטוי ומגבונים לידיים לכל הנוסעים שלנו. לנהגים שלנו יש חומר חיטוי משלהם שבו הם משתמשים לפני ואחרי כל נסיעה.

נסיעה טובה!

עד 30% אחוז הנחה על נסיעות בינעירוניות