‪09-7713388‬

מוניות רעננה המרכז מפעילה מוניות והסעות במיניבוס נגיש

מוניות רעננה המרכז עוזרים לאנשים מבוגרים או בעלי מוגבלויות עם תחבורה נגישה וקלה להזמנה. חברת המוניות מפעילה ברעננה ואזור השרון שירותי מוניות והסעות במיניבוס נגיש מדלת לדלת.

תוכן עניינים

Facebook
WhatsApp

שירותי מיניבוס נגיש לכיסא גלגלים

מוניות רעננה המרכז פועלת לצד ארגונים קהילתיים אחרים כדי לספק מוניות והסעות מדלת לדלת. בפני אנשים מבוגרים ובעלי מוגבלויות ניצבים אתגרים רבים ואחד מאותם אתגרים הוא לשמור על עצמאותם. אם אתם גרים ברעננה, הרצליה, רמת השרון, כפר סבא, הוד השרון, נתניה, או כל עיר אחרת באזור השרון מוניות רעננה המרכז יעזרו לכם להגיע בקלות למקומות חשובים רבים כמו: בנקים, מוסדות, משרדים ממשלתיים, טיפולים רפואיים, משפחה חברים ועוד.

שירותים נוספים של החברה

אז מה לגביי אזורים אחרים בישראל? ייתכן שחברת התחבורה מרעננה תוכל לעזור לאנשים מבוגרים למצוא ספק תחבורה עם מקומי (הכוונה היא למקומות או ערים שהחברה לא הגיעה אליהם). 

אנשים מבוגרים הסובלים מבעיות ניידות, או גרים במקומות מבודדים עם תחבורה ציבורית מוגבלת או לא נגישה מקבלים בדרך כלל עדיפות. לפרטים נוספים התקשרו לנציגי השירות של החברה.

אז הסכמנו ששירותי תחבורה נגישה עוזרים לקשישים ונכים להגיע למקומות יום יומיים חיוניים כדי שיוכלו לקיים אורך חיים נורמלי. בשנים האחרונות במוניות רעננה המרכז עוזרים לבעלי מוגבלויות להגיע לפגישות עם רופאים, בתי חולים בכל הארץ, להגיע למרכז קניות, לבקר אדם אהוב בבית חולים או בבית אבות, כמובן שהתחבורה כוללת הסעה הלוך חזור בדרך כלל במיניוואן או במיניבוס נגיש עם מעלון חשמלי מרווח ונוח במיוחד.

הסעה נגישה היא דרך חיונית להישאר חלק מהקהילה

מדוע שירותי התחבורה של החברה מרעננה חשובים כל כך? מכיוון שיש אוכלוסיה גדולה שאינה יכולה לנהוג או להגיע לנקודה שבה נמצאת תחבורה רגילה. היציאה מהבית לאוכלוסיה מיוחדת היא דרך חיונית להישאר חלק מהקהילה המקומית ולגשת לשירותים מקומיים.

נסיעה באוטובוסים מקומיים היא חבל הצלה עבור אנשים מבוגרים רבים שאינם נוהגים, אך לעתים קרובות זו אינה אופציה עבור אלה שאין להם שירות אוטובוס נגיש מקומי זמין עבורם, וירידה בניידות עשויה למנוע מהם להשתמש בתחבורה ציבורית עקב צורך בסיוע נוסף שאינו מגיע מאף גורם.
לסיכום: אם אתם צריכים לארגן תחבורה נגישה איכותית בכלי רכב מיוחדים המאובזרים במעלון חשמלי מוניות רעננה המרכז היא הכתובת שלכם. התקשרו עכשיו לברר פרטים נוספים.

גם תיירים עם מוגבלויות יכולים ליהנות מטיול נגיש במיניבוס מרווח ונוח במיוחד לנכים וקשישים, מידע נוסף תוכלו לקרוא כאן (בלחיצה על הקישור הינכם תעברו לאתר חיצוני)

עד 30% אחוז הנחה על הסעות בינעירוניות