‪09-7713388‬

מוניות גדולות לנתב"ג ברעננה

הזמינו מונית גדולה לנתב"ג מרעננה

קבוצה של 5/6 נוסעים

לקבוצות ומשפחות יש מעט מאוד אפשרויות תחבורה זמינות העומדות לרשותם. אם אתם קבוצה של 5 או 6 אנשים ואתם מחפשים רכב מתאים שיכול להסיע בנוחות את כולכם ביחד – אתם בוודאי צריכים מונית גדולה.

מונית גדולה – רכב מיוחד למשפחות גדולות
מוניות רעננה המרכז מציעים שירותי מוניות גדולות לכל מטרה 24 שעות. אם אתם משפחה של 5 או 6 נפשות ואתם רוצים לנסוע ולהגיע ביחד – נגיד לנתב"ג, אין סיבה שתתפצלו ל-2 קבוצות או ל-2 מוניות. מהיום תוכלו לנסוע ביחד במונית גדולה אחת.

כשנוסעים לנתב"ג – נוסעים בסטייל, מזמינים מונית גדולה מרווחת במיוחד עם המון מקום למטען כמה ימים לפני תאריך הנסיעה ונהנים וחוויה בלתי נשכחת בדרך לנתב"ג.

הזמנת מונית גדולה היא האפשרות הטובה ביותר עבורכם אם הנוחות חשובה לכם. הזמינו מונית של 6 נוסעים מדגם מרצדס V קלאס לנסיעות הכי חשובות שלכם. כשמדובר במוניות גדולות, מוניות רעננה המרכז הם המומחים לעניין.

שירות עד פתח הבית
הנהגים שלנו ידידותיים ובעלי ניסיון רב, הם ימתינו לכם בשעה שקבעתם בפתח הבית ויעזרו לכם להעמיס את הציוד וגם לפרוק את המטען והציוד מהמונית.

בטיחות
הנסיעה במונית גדולה מדגם מיניוואן מעניקה נסיעה בטוחה ורגועה לכל הנוסעים. כל הרכבים מותאמים ומתאימים לכל הצרכים שלכם בנסיעות ארוכות או בנסיעות לשדה התעופה בן גוריון.

רכבים גדולים וחדישים
כל הרכבים שלנו מדגמים חדישים מתוחזקים ומתוכננים כראוי כדי להעניק לכם נסיעה במחלקה ראשונה.
בנוסף, הרכבים מעוצבים במיוחד עם הרבה מקום כדי שיהיה הרבה מקום לרגליים לנוע בחופשיות. אנו תמיד מתמקדים בנוחות הנוסעים גם בנסיעות הארוכות ביותר.

צרו קשר עוד היום למידע נוסף על השירותים שאנו מציעים כדי להפוך את חייכם לנוחים יותר.

מבצע מיוחד ! עד 30% אחוז הנחה על כל הנסיעות הבינעירוניות

כל סוגי השירותים: