‪09-7713388‬

הסעות נכים

חדש בישראל – הסעות נכים, הסעות נגישות לנכים עם כסא גלגלים, פטנט חדשני להזמנת הסעות נכים כובש את ישראל. רעיון פשוט וגאוני.

הסעת נכים בכסא גלגלים

הסעה עם מעלון לנכים

כיום ישנם אלפי הסעות נכים בישראל, אך כמה מהם באמת עושים את עבודתם? עם איחורים של נהגים וזמינות מועטה, אלפי נכים ברחבי ישראל מנסים למצוא דרך יעילה להתמודד עם הבעיה.

הסעות נכים מחירים

נראה לנו שמצאנו פתרון - חברת הסעות המרכז עוזרים לכם למצוא הסעות נכים באופן מיידי. הרעיון? גאוני. החברה שלנו משתמשת בשיתופי פעולה בין נהגים על מנת להפוך את זמינות הרכבים הנגישים לגבוהה יותר.

חברת הסעות נכים

יש דרך חדשה להזמין הסעות נכים, ולא תאמינו כמה זה פשוט ובטוח. השירות החדש שעומד לקום מקצץ את זמן ההמתנה להסעה נגישה ב-30%.

הסעה עם מעלון לנכים

הסעות נכים מחירים

ידוע כי נכים מוציאים סכום משמעותי של כסף על תחבורה נגישה , רק כדי שיוכלו לחיות חיים נורמטיביים "כמו כולם". לכן חברי הנהלת חברת הסעות המרכז החליטה לחפש פתרון יעיל שלא רק ינגיש את ההסעות הנגישות לכל נכה וקשיש, אלא יבטיח שהם יוכלו להזמין הסעה נגישה באופן טבעי, מהיר, וקל.

רכב עם מעלון לנכים

במשך שנים רבות, נכים, קשישים, ובעלי מוגבלויות הסתמכו על מוניות נגישות לנכים כדי להגיע מביתם לטיפולים רפואיים, פגישות חשובות, קניות, ואפילו להגיע למקום עבודתם.

רכב הסעות לנכים

כאשר נתקלנו בשירות של חברת הסעות המרכז ידענו שמצאנו את שירות ההסעות הנכון. מוניות המרכז בשיתוף פעולה עם נהגי הסעות נגישות מכל הארץ עובדים בשיתוף פעולה מרשים כדי לקדם את תחום ההסעות הנגישות בישראל.

הנכים מתקדמים להסעות פרטיות

פריצת דרך: שירות מדהים במחיר ‏נגיש לכל כיס אשר משתמש בשיתוף פעולה בין נהגים על מנת לתת למוגבלים בניידות שירות הסעות איכותי ובטוח. חברת "הסעות המרכז" מתאימים שירותי תחבורה לצרכי אנשים עם מגבלות ניידות או מגבלות נפשיות. נכים עם מגבלות תנועתיות וקשישים זקוקים למיניבוסים נגישים כדי שיוכלו להגיע לבתי חולים, בדיקה רפואית, מפגשים חברתיים או מקום העבודה.

לחברה שלנו מגוון רחב של כלי תחבורה המתאימים לנכים, כולל מיניבוסים המתאימים לכסאות גלגלים, ומוניות מיניוואן עם כניסה נגישה לנכים. חברת "הסעות המרכז" מתמחים בתחבורה פרטית לנכים תוך התאמתה לצרכי הנוסעים.

אנו כאן כדי לעזור לנכים לתכנן את הנסיעה שלהם ולספק להם מידע על שירותי תחבורה לנכים באזורם, כמו אפליקציות המאפשרות לנכים להזמין שירותי תחבורה ישירות מהסמארטפון שלהם, ואתרי אינטרנט המספקים מידע על נתיבי אוטובסים או רכבות המותאמות לנכים באזור מגוריהם.

תנו לנהגים שלנו לעשות את כל העבודה

5/5
5/5
5/5

הבית להסעות נכים בישראל

תחבורה נגישה לנכים היא המומחיות של חברת "הסעות המרכז" – תחום התחבורה הנגישה לנכים היא תחום המיועד לנכים או קשישים עם מגבלות פיזיות או מנטליות, מטרתו היא לאפשר למוגבלים בניידות להגיע לכל יעד באופן בטוח ונוח.

חברת "הסעות המרכז" כוללת מגוון של אמצעי תחבורה כמו מיניבוסים פרטיים המותאמים לצרכים של נכים עם מגבלות, מוניות נגישות עם מעלון חשמלי וכן הלאה. כל המיניבוסים מותאמים לנכים עם ציוד מיוחד כמו מערכות הנחיה קולית, מעלון או רמפה חשמלית, וכן גם כסאות מתכווננים עבור נכים עם מגבלות תנועה.

המטרה היא לספק למוגבלים בניידות או קשישים עם מגבלות יכולת להשתמש בתחבורה ציבורית נוחה וזמינה, באופן שמאפשר להם להשתתף בחיי היום יום ולהיות חלק מהחברה.