‪09-7713388‬

הסעות לנכים עם כיסא גלגלים ברעננה

הסעה נגישה לכסא גלגלים - יתרונות

רכבים נגישים לכיסא גלגלים מספקים לנכים המשתמשים בכיסא גלגלים את היכולת לנסוע בבטיחות ובנוחות. עם זאת, נכים נמצאים בסיכון גבוה יותר לפציעה כאשר הם מנסים לנסוע עם כיסא הגלגלים שלהם ברכב רגיל. במיוחד אם מתרחשת תאונה במהלך הנסיעה. זה מובן, לא לכל נכה יש את היכולת לרכוש רכב עם מעלון חשמלי המותאם להרמת כיסא גלגלים בקלות. ולפעמים רכישת רכב נגיש עבור נכים אינה משתלמת כלכלית מפני שהם נוסעים ממש מעט ואז הרכב רוב הזמן עומד בחניה, מצב אשר מביא לבזבוז כסף.

חלק מהנכים אינם יכולים להכנס ולצאת לבד מרכב אפילו אם זה מדובר ברכב נגיש לנכים. מדובר כמובן על נכים במצב קשה יותר. לכן, לפעמים אין ברירה, וכאשר צריכים לנסוע לסידורים, או טיפולים רפואיים יש צורך להזמין שירות הסעות לנכים כאשר הנהג שמגיע עוזר עם כניסה לרכב בתחילת הנסיעה ויציאה ממנו בסוף הנסיעה.

תחנת מוניות רעננה המרכז מתמחה בשירותי הסעות או מוניות למוגבלים בניידות. אנו מספקים הכל, עזרה ביציאה מהבית, ליווי צמוד למשך כל היום, ועזרה בכניסה חזרה לבית.

הסעות לבית חולים / בדיקות רפואיות – תחבורה קלה ונוחה לבית חולים הלוך ושוב. שירותי הסעות נגישות לכיסא גלגלים מאפשרים למטופלים להגיע לכל בדיקה בשיא הבטיחות.

לאנשים המתניידים עם כיסא גלגלים קשה מאוד להגיע לביקור בבית חולים או לכל סידור אחר. נסיעה ברכב שאינו מתאים או ללא סיוע עלול להיות מאוד לא נוח. אי הנוחות מתחילה בכניסה לרכב והיא נמשכת לאורך כל הנסיעה. עם רכב נגיש לכיסא גלגלים אתם יכולים להישאר בכיסא הגלגלים כל הזמן.

בעת שימוש ברכב נגיש אתם נמצאים בסיכון מופחת לפציעה כתוצאה מכניסה או יציאה מהרכב. כלי רכב נגיש לכיסא גלגלים מאובזר בציוד מתאים המאפשר לכל אדם או מוגבל בניידות להרגיש ביטחון בעת הנסיעה, גם מפני שכיסא הגלגלים מאובטח בצורה נכונה למרכב.

נוסעים בתנאים שלכם
החיים שלכם יכולים להרגיש כמו כלא כשאתם לא יכולים לנהוג. הסעה נגישה לכיסא גלגלים מאפשרת לכם את החופש ללכת לאן שתרצו מתי שתרצו.

להבא כשתחשבו על לצאת מהבית אל תתייאשו בגלל הקושי בנסיעה, התקשרו אל תחנת מוניות רעננה המרכז 24 שעות והזמינו מונית נגישה עם נהג צמוד ויחס אישי.

נסיעות למרחקים ארוכים
אם אתם צריכים לנסוע מרחקים ארוכים, או מתכננים להזמין נסיעה לנתב"ג בקרוב, שירותי הסעות נגישות לכיסא גלגלים זאת הבחירה הנכונה עבורכם. נסיעות ארוכות ברכב עלולות להיות קשות יותר כאשר אינכם משתמשים ברכב הנגיש לכיסא גלגלים. שירות הסעות לכיסאות גלגלים ברעננה יכולים להפוך את הנסיעות שלכם לחוויה מהנה.

מבצע מיוחד ! עד 30% אחוז הנחה על כל הנסיעות הבינעירוניות

כל סוגי השירותים: