‪09-7713388‬

הסעות לנכים בהרצליה
חברת מוניות בפריסה ארצית
מוניות מרצדס נגישות
נתב"ג, טיולים, אירועים
הסעות נגישות לכל חלקי הארץ
נסיעות לאילת, לחרמון, ועוד. .
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מיניבוס נגיש בהרצליה

מכבדים תשלום במזומן או באשראי

מזמינים הסעה נגישה בהרצליה

מיניבוס נגיש מאפשר הסעה של נכים בכיסא גלגלים בצורה בטוחה ונוחה. רמפה חשמלית או מעלון אוטומטי מאפשר כניסה ויציאה קלה למוגבלים בניידות המשתמשים בכיסא גלגלים, כמו כן, סוג הרכב בדרך כלל – מרצדס ספרינטר מתוכנן כך שיהיה הרבה מקום בתוך תא הנוסעים.

מיניבוס זמין עבור אנשים עם מוגבלויות

רכבי הסעות גדולים מאפשרים הכנסת כיסא גלגלים לתא הנוסעים

הסעה עבור אנשים עם מוגבלויות

מוניות המתאימות לנכים, קשישים, ומוגבלים בניידות המתניידים באמצעות כיסא גלגלים תמצאו אצלנו בחברת מוניות המרכז המעניקה שירותי הסעות נגישות בהרצליה ואזור השרון – מוקד השירות פעיל 24 שעות ביממה וצוות הנהגים המקצועי שלנו זמין לקבל הזמנת נסיעה מסביב לשעון.

שילחו הודעת וואטסאפ כעת כדי לקבל מידע נוסף על כל שירותי החברה. מוניות המרכז מתמחים בהסעות לנכים ומשפחותיהם מכל חלקי הארץ במיניבוסים חדישים ומרווחים. נהגים מקצועיים ילוו אתכם באופן אישי במשך כל הנסיעה, אתם תפגשו מקצוענים אמיתיים שיעשו הכל כדי שאתם תהיו מרוצים.

רכב עם מקום ישיבה מיוחד עבור נכים

בחברת ההיסעים שלנו ישנם סוגים שונים של כלי רכב נגישים עבור אנשים עם מוגבלויות, כמו מוניות גדולות, מיניבוסים, ורכבים גדולים אחרים שיכולים להכניס בקלות כיסא גלגלים לתוך תא הנוסעים. הרכבים שלנו כוללים אביזרי בטיחות מיוחדים כדי להקל על הנוסעים.

רכב הסעות מיוחד לנכים משפר את הניידות והעצמאות של אזרחים רבים במדינת ישראל המשתמשים בכסא גלגלים. רכבים מותאמים מספקים כבוד ואת היכולת לנסוע בקלות כדי לבקר משפחה, חברים, ועוד פעילויות יומיומיות שגרתיות.

ההשפעות החיוביות של רכבים נגישים חורגות מעבר לתחבורה, שכן היא מאפשרת לנכים, קשישים, ומוגבלים בניידות להשתתף בפעילות חברתית כדי שיוכלו לחיות את חייהם במלואם.

כיסא גלגים על רמפה בדרך לרכב
סימון חניה עבור נכים בכסא גלגלים

תוכלו להזמין הסעה נגישה גם בערים הבאות: