‪09-7713388‬

הסעות לנכים באזור המרכז
חברת מוניות בפריסה ארצית
מוניות מרצדס נגישות
נתב"ג, טיולים, אירועים
הסעות נגישות לכל חלקי הארץ
נסיעות לאילת, לחרמון, ועוד. .
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מיניבוס נגיש באזור המרכז

מכבדים תשלום במזומן או באשראי

מזמינים הסעה נגישה באזור המרכז

מחפשים הסעה נגישה לנכים באזור המרכז? הגעתם למקום הנכון.

שירותי הסעות נגישות של חברת היסעים המרכז מציעים לנכים יתרונות רבים:

  • עצמאות וניידות
  • איכות חיים טובה יותר
  • סיכון נמוך לתאונות

הסעות נגישות לכיסא גלגלים הם כלי רכב המורכבים מראש במיוחד עבור נכים המשתמשים באופן קבוע בכיסא גלגלים, הרכבים מאפשרים לאנשים בכסא גלגלים לנסוע מביתם לכל מקום בקלות ובבטיחות.

הסעה במיניבוס לאנשים עם מוגבלויות

אם אתם מזמינים הסעה נגישה בפעם הראשונה, אולי תרצו לשקול להזמין מחברת היסעים "המרכז" המומחים להסעות של מוגבלים בניידות, צוות מוקד ההזמנות יעזור לכם למצוא את הרכב המתאים ביותר עבורכם, נעשה הכל כדי שתהיו מרוצים.

חיים עצמאיים ללא תלות בזולת: מיניבוס נגיש נותן למשתמשים בכסא גלגלים חופש להתנהל בעצמם ללא צורך בסיוע של בן משפחה או חברים. נכים ובעלי מוגבלויות רגילים להסתמך על אחרים כדי להגיע לטיפולים רפואיים, או סידורים אחרים. המטרה שלנו היא להוביל להגברת העצמאות ולאיכות חיים טובה יותר של אנשים המשתמשים בכיסא גלגלים או אנשים שאינם יכולים להשתמש בתחבורה ציבורית רגילה מסיבות הקשורות לבריאותם הפיזית או הנפשית.

כיסא גלגים על רמפה בדרך לרכב

מיניבוס עם מקום ישיבה עבור נכים

הכירו את צוות הנהגים שלנו שהפכו למומחים בנושא ניידות אחרי שנים של ניסיון בהסעת נכים בכיסא גלגלים, הנהגים שלנו מומחים בסיוע לנכים עם מוגבלות למצוא פתרונות תחבורה נכונים.

אנו שמחים להעניק לנכים איכות חיים משופרת

מאז הקמת החברה אנו מבצעים מידי יום נסיעות נגישות עבור ארגונים ואנשים פרטיים באזור המרכז. באמצעות רכבי הסעה נגישים משתמשי כיסא גלגלים יכולים להשתתף בפעילויות שהם אוהבים כמו קניות, קולנוע, או לבקר בני משפחה וחברים.

בשנים האחרונות אנו מסייעים ללקוחות רבים להגיע לכל יעד בישראל בנוחות ובקלות, שאיפותינו הם להרחיב את שירות ההסעות הנגישות כדי לתמוך בכל אדם עם מוגבלות פיזית או נפשית.

סימון חניה עבור נכים בכסא גלגלים

תוכלו להזמין הסעה נגישה גם בערים הבאות: