‪09-7713388‬

הסעה נגישה ברעננה לנכים בכיסא גלגלים

תוכן עניינים

Facebook
WhatsApp

מהי תחבורה נגישה?

תחבורה נגישה רכב מיוחד אשר הוסב במיוחד לשמש בעלי מוגבליות ובעיקר נכים המתניידים באמצעות כיסא גלגלים. רכבים נגישים הם רכבים שהורכב בהם ציוד עזר מראש במוסך מיוחד על מנת לאפשר לנכים לעלות אליו בקלות ובמהירות לפעמים ללא סיוע של אדם נוסף.

במדינות מתקדמות בעולם מדגישים את הצורך להבטיח גישה לבריאות, חינוך, תעסוקה ושירותים אחרים. כל אלה קשורים באופן ישיר לזמינות התחבורה הנגישה עבור נכים בכיסא גלגלים. תחבורה ציבורית נגישה היא הקשר בין כל אותם שירותים חיוניים לבין היכולת להשתמש בהם. נכים רבים משתמשים בתחבורה נגישה מידי יום, אך מדובר בעיקר בתחבורה אשר הוזמנה מראש עבורם במסגרת הגעה לבית ספר, מקום עבודה וכו'.

עם זאת, בערים רבות בישראל התחבורה הציבורית הנגישה אינה מספקת, ואינה מפותחת מספיק כדי לאפשר לכל ציבור הנכים המעוניין להגיע ממקום למקום לעשות זאת בקלות ובמחיר סביר.

הסעה ידידותית לנכים בכיסא גלגלים

נכים המחפשים תחבורה נגישה ברעננה יכולים להזמין רכב הסעות נגיש ומרווח עם מעלון חשמלי עד פתח הבית. בין אם זו נסיעה לקניות, תור לרופא, או פשוט לבלות עם חברים או משפחה, אתם יכולים להתקשר עכשיו ולהזמין רכב הסעות נגיש אליכם הבייתה.

התקשרו להזמנת נסיעה
מלבד שירות מהיר וליווי ויחס אישי, מסופקים לכם גם כלי רכב מרווחים עם מעליות הידראוליות כדי לתת מענה לנוסעים המשתמשים בכיסאות גלגלים או קלנועיות מכל הגדלים. כמו כן, הנהגים שלנו מוכשרים ומוסמכים במיוחד כדי להבטיח את השירותים הבטוחים, הנוחים, והאמינים ביותר.

מומלץ להזמין הסעה נגישה מראש
הזמינו נסיעות מראש – בשיחת טלפון אחת לסדרן התחנה תוכלו לבחור את השעה והתאריך המדויקים לנסיעה שלכם כך שלעולם לא תצטרכו להחמיץ פגישה חשובה או כל מאורע מיוחד אחר.

אנו מאפשרים לכם להזמין מספר נסיעות מראש. הלקוחות שלנו מתלהבים מהקלות והנוחות בעת הזמנת נסיעות לפגישות רפואיות.

הנהגים שלנו אוספים אתכם מפתח הבית

מוניות רעננה המרכז מחויבים לחווית שירות מהמחלקה הראשונה בכל פעם שאתם מזמינים אצלנו. אנו שואפים להפוך את חווית ההסעה הנגישה לקלה ונוחה, מתחילתה ועד סופה.

הזמן איתנו עכשיו – התקשר למספר המופיע באתר
אנו משרתים כעת את רעננה, כפר סבא, הרצליה, רמת השרון, הוד השרון, נתניה, ואת כל המושבים מסביב.

צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר חינם. הזמינו נסיעה עם מוניות רעננה המרכז עוד היום על ידי התקשרות לסדרן התחנה.

נסיעה טובה.

עד 30% אחוז הנחה על הסעות בינעירוניות