‪09-7713388‬

הזמנת מונית נגישה ברמת גן

למצוא תחבורה נגישה ברמת גן קשה יותר ממה שאתם חושבים. אמנם, בכל הנוגע לתחבורה נגישה העיר רמת גן מציעה כמות נדיבה של נותני שירות אך הביקוש למונית או הסעה המתאימה לכיסא גלגלים גבוהה ולכן הזמינות נמוכה.

תוכן עניינים

Facebook
WhatsApp

הסעה נגישה - מוניות לכסא גלגלים

אז כן, העיר רמת גן ידידותית למוגבלים המשתמשים בכיסא גלגלים. יש בה לא מעט נהגי מוניות המחזיקים ברכבים עם מעלון חשמלי, והם נותנים שירות מעולה במידה וזכרתם להזמין אותם מראש.

על פי החלטת משרד התחבורה כל חברת מוניות או הסעות מחויבת להחזיק לפחות רכב נגיש אחד לכסא גלגלים בצי שלהן, ולרובן יש כמה. חשוב לזכור כי בלתי אפשרי לעצור סתם ככה מונית נגישה ברחוב כמו מונית רגילה, אז הקפידו למצוא את המונית או ההסעה שלכם בגוגל בחיפוש שעשיתם מראש.

מוניות והסעות נגישות – הפתרון הנכון ביותר

החופש לטייל, להגיע לאן שאתם צריכים, בין אם זה לקניות, או לעבודה, או סתם בשביל הכיף, הוא חלק מהותי מהחיים. אף אחד לא רוצה לבלות את זמנו תקוע בבית כל יום, או להיאלץ לסמוך על אחרים שייקחו אותם. בדיוק בשביל זה קיימות מוניות נגישות לכיסא גלגלים.

מיניבוס נגיש מרווח

חברת המוניות "רעננה המרכז" מעניקה שירותי מוניות והסעות נגישות גם ברמת גן וגבעתיים, והיא מחזיקה מספר מיניבוסים נגישים לכיסא גלגלים עם רמפה חשמלית ואבזור המתאים לקיבוע כיסא גלגלים למרכב על פי התקנים. המיניבוס מציע בנוסף מקומות ישיבה נוספים למלווים ונוסעים נוספים.

רכבים המותאמים במיוחד לנכים עם כסא הגלגלים

מוניות רעננה המרכז התאימו את הרכבים הנגישים במיוחד כך שכל האביזרים, והמכלולים הם על פי התקן של משרד התחבורה. גם עבור נכים המתקשים במעבר בין כסא הגלגלים למושב, הנכה שיושב בכיסא הגלגלים עולה לרכב באמצעות מעלון חשמלי כך שהוא מסיע את הנכה לעמדה הנכונה ברכב.

עד 30% אחוז הנחה על הסעות בינעירוניות