‪09-7713388‬

הזמנת מונית נגישה בכפר סבא

לא מעט אנשים בעלי מוגבלויות מוצאים את עצמם חסרי אונים בהתמצאות והתניידות ברחבי העיר כפר סבא. למרות היותה עיר ירוקה ומזמינה, מערך התחבורה הציבורית בכפר סבא מלאת עיכובים ותחנת הרכבת בימים אלו עוברים שיפוצים- דברים שהופכים את ההתמצאות בעיר עבור כל אדם למאתגרת. לכן, רבים מבעלי מוגבלויות תושבי העיר מעדיפים להזמין מונית נגישה.

תוכן עניינים

Facebook
WhatsApp

מה ההבדל בין מונית למונית נגישה ?

להבדיל ממונית רגילה שכולנו מכירים, מונית נגישה הינה מונית המאפשרת גישה מותאמת עבור בעלי מוגבלויות. המונית מבטיחה נוחות מקסימלית עבור הנוסעים, מרווחת, בעלת מעקה בטיחות ונוגדי החלקה בכניסה אליה,והחשוב מכל- מצוידת במעלון חשמלי, המותאם לבעלי כסא גלגלים.
בכפר סבא, ישנן מס' חברות הסעה/ שירותי מוניות שבבעלותן מוניות נגישות, אך מספרן לא רב.

הזמנת מונית נגישה- מא' ועד ת'

  1. הזמנת המונית
  2. עלות המונית
  3. הערות ודגשים

הזמנת המונית
ברוב חברות ההסעות, ובפרט בכפר סבא, אין כמות רבה של מוניות נגישות, והביקוש להן רב, כך שעדיף תמיד להזמין שירות זה מבעוד מועד. ברוב החברות ניתן להזמין טלפונית, ויש כאלו שמציעות הזמנה דרך האתר או אפליקציה ואף מציעות הטבה במחיר עבור שימוש בפלטפורמות אלו.

במקרה בו הנסיעה איננה מתוכננת, ניתן ליצור קשר טלפונית בכל שעה עם שירות הסעות/ חברת מוניות המציעה מונית נגישה , ולהזמין בו במקום, אך הדבר כרוך בזמן המתנה למונית שתתפנה. זמן ההמתנה למונית נגישה עלול להשתנות בין חברות מוניות שונות כתלות באזור בעיר והשעה ביום.

 

עלות המונית

המחיר עבור מונית נגישה משתנה כתלות במיקום, מס' הנוסעים ומועד הזמנת הנסיעה (שעות העומס, חגים ושבתות). עם זאת, ניתן להעריך בגסות כי המחיר נע בין 120 שח ל400 שח.

עבור נסיעות מיוחדות כמו נסיעות לשדה התעופה או לטיולים ישנם תעריפים אחרים ומעט יקרים יותר. בנוסף, ניתן להזמין שירות נהג צמוד המלווה את הנוסע ליעדו באופן אישי או לאורך כל היום- והדבר מתומחר אחרת.

עבור אירועים רבי משתתפים ,ניתן להזמין מונית נגישה עבור מס' נוסעים – החל מ4 נוסעים עם כסאות גלגלים ועד למיניבוס נגיש המכיל עד 7 נוסעים. המחיר של מיניבוס נגיש שכזה משתנה בין חברה לחברה כתלות במס' הנוסעים והרכבים שנמצאים ברשותם.

הערות ודגשים

חברות המוניות ברובן קשובות ואדיבות לצרכי הלקוח– בייחוד שמדובר במוניות נגישות. מלבד בטיחות הנוסע, במידה וישנו צורך מיוחד כמו תשומת לב יתרה או דוברי שפה זרה עבור קשישים – כדאי לעדכן את הנהג שלכם, על מנת שיהיה מודע לצורך זה, וידע לסייע בזמן הנסיעה.

בנוסף, כדאי להזמין מראש! כפר סבא נמצאת במרכז הארץ, אך זמינות המוניות שלה נמוכה יחסית- כך שתמיד עדיף וכדאי להזמין נסיעה מראש.

עד 30% אחוז הנחה על הסעות בינעירוניות

מונית לאילת מרעננה

הזמנת מונית לאילת מרעננה מבצע מיוחד ! עד 30% אחוז הנחה על כל הנסיעות הבינעירוניות כל סוגי השירותים: