‪09-7713388‬

הזמנת מונית נגישה בהרצליה

רבים מבעלי המוגבלויות בארץ בכל הגילאים חווים קושי יום-יומי בהתניידות ממקום למקום. כיום, התחבורה הציבורית בישראל כמעט ולא מנגישה את רכביה לבעלי מוגבלויות ונותרת מבישה, איטית ומסורבלת. כתוצאה מכך, יותר ויותר אנשים מעדיפים להזמין מונית נגישה למגוון יעדים, ואף בוחרים להפוך זאת לסידור קבוע.

תוכן עניינים

Facebook
WhatsApp

מהי מונית נגישה ?

מונית נגישה הינה מונית בעלת גישה מותאמת עבור בעלי מוגבלויות. הדבר מתבטא במעלון חשמלי, המותאם לבעלי כיסא גלגלים, מושבים מרווחים יותר ומעקות בטיחות המיועדות לסייע בעליה וירידה מן המונית.

נכון לשנת 2022, קיימות בכל הארץ 932 מוניות נגישות בלבד, כאשר באזור המרכז, מספרם רבם יותר. בהרצליה, ישנם מס' חברו מוניות המציעות שירות זה.

אז איך מזמינים מונית נגישה בהרצליה?

  1. הזמנת המונית
  2. כמה עולה מונית נגישה?
  3. דגשים מיוחדים

הזמנת המונית

בד"כ , מספרן של המוניות הנגישות ספור, והן נתפסות במהירות, כך שעדיף להזמין שירות זה מראש, דרך הטלפון. מס' חברות אף מציעות הזמנה דרך אתר אינטרנט או אפליקציה, על מנת להקל על המזמינים ולמנוע המתנה לנציג שיתפנה.
במידה ולא תיכננתם את הנסיעה מראש, ניתן להתקשר בכל שעה לחברת מוניות או שירות הסעות המציע מונית נגישה ולהזמין נסיעה במקום, אך תצטרכו להמתין למונית שכזו שתתפנה. זמן ההמתנה למונית נגישה משתנה בין חברות מוניות כתלות במס' ההרכבים הנגישים שבבעלותן, שעות העומס בחגים ושבתות ומס' הנוסעים הרצוי.

כמה עולה מונית נגישה?

מחיר נסיעה במונית נגישה משתנה כתלות במיקום, מס' הנוסעים ומועד הזמנת הנסיעה (לילה/ יום או שבת וחגים לעומת ימי חול). עם זאת, ניתן להעריך בגסות כי המחיר נע בין 150 שח ל400 שח .
המחיר משתנה מחברת מוניות/ שירות הסעות אחת לשנייה, כאשר ניתן להזמין מונית נגישה לקבוצת נוסעים- החל מ4 נוסעים עם כיסאות גלגלים ועד למיניבוס נגיש היכול להכיל עד 7 נוסעים עם כיסאות גלגלים.
עבור נסיעות מיוחדות לטיולים, שדה התעופה (נתב"ג) או בערבי חג ישנם תעריפים אחרים ומעט יקרים יותר. בנוסף, קיימת האופציה להזמין נהג צמוד- כלומר נהג שילווה את הנוסע במהלך יום שלם, או ידאג להגעתו וחזרתו בשלום ליעד ספציפי .

דגשים מיוחדים

-הזמינו מראש! בשל הצורך העולה ברכבים אלה ומיעוטם המספרי- תמיד עדיף וכדאי להזמין נסיעה מראש.
– דרישות מיוחדות: במידה ולנוסעים יש צורך מיוחד או דרישה ספציפית , רצוי וניתן ליידע את נהג המונית שאותה אתם מזמינים. בד"כ נהגי המוניות אדיבים מאד, מקצועיים ויעשו מעל ומעבר על מנת לסייע לכל דרישה.
נסיעה בטוחה ונעימה!

עד 30% אחוז הנחה על הסעות בינעירוניות