‪09-7713388‬

הזמנת מונית מנתב"ג

תוכן עניינים

Facebook
WhatsApp

הזמינו מונית מנתב"ג במחיר הטוב ביותר

קבלו את הצעות המחיר המהירות ביותר דרך וואטסאפ להסעות במונית גדולה או במיניבוס. הזמינו מונית גדולה ואנו בטוחים שההזמנה שלכם תתנהל בצורה חלקה. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לחסוך כסף, זמן וטרחה בעת תכנון הנסיעה הבאה שלכם מנתב"ג לביתכם במונית גדולה או במיניבוס.

שדה התעופה הבינלאומי של ישראל "נתב"ג" פורח בעידן שאחרי הקורונה. מורגשת באוויר אנרגיה חיובית של אנשים אחרי שעברו סגר של כמה שנים מבלי יכולות לטוס לחו"ל בעקבות מגבלות הקורונה.

נתב"ג היא ביתם של חברות תעופה ישראליות כמו אל על ארקיע וישראייר וכן חברות תעופה בינלאומיות רבות. 

אם אתם מעוניינים להזמין מראש מונית גדולה או הסעה במיניבוס כדי להגיע מנתב"ג לביתכם או למלון כדי שלא תצטרכו להמתין בתור המוניות הארוך או שאתם פשוט מחפשים תחבורה נוחה, תוכלו למצוא בחברת מוניות רעננה המרכז את המחיר הטוב ביותר עבור הסעה מנתב"ג לכל יעד בישראל.

אם אתה נוסע בודד או שאתם זקוקים להסעה עבור קבוצה קטנה או קבוצה גדולה של אנשים אנחנו נספק לכם את כל הפתרונות המתקדמים ביותר.
אנו יכולים לספק הצעות מחיר עבור נסיעה של קבוצה או משפחה במיניבוס או מחיר עבור נסיעה של נוסע 1 או 2. יש לנו מגוון רכבים חדישים ואיכותיים ונהגים מקצועיים שיסיעו אתכם מ-A ל-B בשיא הנוחות.

כל נהגי החברה איתם אנו עובדים נבחרו במיוחד על פי השירות והאמינות שלהם, כך שאתם תוכלו להירגע בידיעה שאנחנו דואגים לכם.

הזמנת מונית גדולה או מיניבוס היא הדרך הטובה ביותר לנסוע מנתב"ג לכל יעד בישראל.

זה זול, נוח, ויש לכם את כל הנוחות עם ברכבים מפוארים המאובזרים ב-WI-FI, מיזוג אוויר, מושבי עור וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשבת וליהנות מהנסיעה.

אנחנו מספקים את השירות הטוב ביותר בישראל להסעות מנתב"ג, אתם יכולים להזמין אותנו, ולהיות בטוחים שניתן לכם שירות חמישה כוכבים.

הזמינו מונית בביטחון
חברת מוניות רעננה המרכז נתנה שירות במהלך כל אירועי הקורונה, אך נקטנו בצעדים רבים כדי להבטיח את הביטחון הביראותי של נוסעינו. מידי יום כל המוניות ורכבי ההסעות של החברה עוברים תהליך הכולל דברים כמו ניקוי תכוף בחומרי חיטוי, וחבישת מסכה של הנהגים.

עד 30% אחוז הנחה על הסעות בינעירוניות