‪09-7713388‬

דברים לעשות ברעננה

על תל אביב, ירושלים וחיפה דיברו כבר הרבה. עכשיו הגיע הזמן להתמקד בפנינת השרון ואולי העיר המבוקשת ביותר - רעננה.

תוכן עניינים

Facebook
WhatsApp

רעננה - עיר שכדאי לחיות בה

רעננה היא עיר מבוקשת מאוד למגורים, והנדל"ן בה יקר משמעותית מהרבה ערים באזור המרכז בישראל. איכות החיים ברעננה די טובה מכיוון שרוב האוכלוסיה ברמה סוציואקונומית גבוהה. מה שמחייב את העירייה לטפח את העיר ולהשקיע משאבים כספיים רבים בתשתיות.

הרחוב המוכר ברעננה הראשי והגדול ביותר הוא אחוזה, רחוב זה מאופיין בבתי עסק רבים וכן אנשים רבים שהולכים ברגל לשם פעילות גופנית או סתם תוך כדי קניות או סידורים אחרים כלשהם.

כמו כן, אני בטוח שהעובדה שראש הממשלה נפתלי בנט גר ברעננה, נותנת מוטיבציה נוספת לראש העיר להקפיד על רחובות נקיים ופארקים מטופחים.

רעננה מובילה באיכות החיים

עושים ג'וגינג? מספר הפארקים הגדול שיש ברעננה עוזר המון לכל מי שעוסק בפעילות גופנית. נראה שג'וגינג לשם כושר הופך לנפוץ יותר ויותר בכל ישראל וברעננה בפרט. אם תצאו לרחובות רעננה בכל שעות היום תוכלו לראות אנשים מכל גיל עסוקים בהליכה מהירה – גברים ונשים, צעירים ומבוגרים, דתיים וחילונים.

הפארק הגדול ביותר

פארק רעננה הוא פארק ציבורי בשטח ענק של מאות דונמים. במרכזו של הפארק אגם בצורת תלתן. בפארק אמפיתיאטרון אשר מארח זמרים, ומתקנים המיועדים גם לילדים בעלי קשיי נגישות. בפארק תוכלו למצוא גם בתי קפה, מסעדות, גלריה, שבילים המיועדים לרכיבה על אופניים או הליכה, פינת חי, מגרשי ספורט, מתקני ילדים ועוד.

אזור התעשייה ברעננה

אזור תעשייה ברעננה נקרא "קריית אתגרים" ובו שוכנים חברות היי טק בהן HP‏, NICE, NCR , SAP, קומברס וטקסס אינסטרומנטס. באזור התעשיה תוכלו למצוא גם מרכז קניות גדול – "קניון רננים" ומקומות בילוי רבים.

מוניות ברעננה

ברעננה פועלות כ-1350 מוניות, בעיקר במרכז העיר, רחוב אחוזה ואזור התעשיה קרית אתגרים. אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג מונית ברעננה היא להתקשר לתחנת מוניות בטלפון, לעצור אחת ברחוב, או להזמין באפליקציה של גט טקסי, או יאנגו. 

כדאי לשים לב שאתם נכנסים למונית עם מיתוג תקני של משרד התחבורה. כמו כן, אנו ממליצים לחפש את המוניות עם המיתוג של "מוניות רעננה המרכז" המחויבים לשירות טוב ומחירים אטרקטיביים.

תמחור מוניות ברעננה 

ברעננה כמו שאר הערים בישראל המונה מתחיל ב-12.30 שקלים – תעריף המוניות ההתחלתי בישראל.

נוסעים שלא מעוניינים לנסוע על פי מונה יכולים לסכם עם נהג המונית מחיר נסיעה מראש בתנאי שיש הסכמה הדדית על המחיר מצד הנהג וגם מצד הנוסעים.

כדאי לדעת שלמוניות בישראל יש תוספות על פי חוק הניתן להוסיף למונה על מחיר המונה ההתחלתי. לדוגמא: נהג המונית רשאי לגבות תוספת של 5 שקלים במידה והוא אסף אתכם מנתב"ג.

המחיר הממוצע לנסיעה במונית ספיישל מרעננה לנתב"ג נע בין 170 שקלים ל-200 שקלים תלוי במספר הנוסעים, שעת הנסיעה, ועוד.

עד 30% אחוז הנחה על הסעות בינעירוניות